Новий look чи небезпечна зона?

Новий look чи небезпечна зона?

Життя, як відомо, штука смугаста: смужка біла, смужка чорна... А що якщо використовувати цю тенденцію в одязі? Новий look чи небезпечна зона?

Божевільний бум вередливої fashion індустрії надає різноманітний спектр змінних новинок.

Часто можна почути: «обирайте вертикальну смужку, вона зробить вашу фігуру стрункішою та візуально вищою», проте слід уважно вибирати смужку, її колір, розмір і розташування. Так як вибравши вбрання з вертикальними яскравими товстими смужками, володарка виробу буде виглядати не тільки вище (за рахунок вертикальних смужок), а й повніше (за рахунок широких смужок). Саме тому, повним жінкам слід купувати вбрання з не яскравими, не надто широкими смужками. Якщо ж ви хочете одяг з широкими смужками, то варто шукати такий, де широкі смужки місцями розбавляються тонкими.

Смужка в моді завжди і неважливо, скільки років представниці прекрасної статі, будь то молода дівчина або жінка. Головне вміти зі смаком підбирати тон, ширину, розташування і чергування смужок. При виборі відповідного варіанту, який з легкістю допоможе бути привабливою і чарівною досить дотримуватися простих ЛІВХАКІВ:

  • Вузькі і часті смужки візуально зменшують об'єм фігури, а широкі грають протилежну роль. Відтінок грає не останнє місце. До безпрограшних комбінацій можна віднести: біло-синю морську і чорно-білу французьку гаму.
  • Наближені по відтінкам вироби верхньої та нижньої частини витягнуть силует і додадуть враження безперервної лінії.
  • Одна вертикальна смужка (V-подібний виріз, блискавка, стрілки штанів) акцентують довжину і стрункість.
  • Штани, що закривають туфлі, неймовірно подовжать Ваші ноги.
  • Приділіть особливу увагу аксесуарам. Наприклад, довгі сережки і спускаючий легкий шарф приховає повноту. А велика сумка зменшить Ваші об'єми. Однак ця порада не рекомендується для невисоких дівчат.
  • Якою б не була смужка - це акцент, тому акуратно вибирайте кольори і інший одяг. Яскравість надасть свіжості молоденьким дівчатам, а більш суворі тони будуть доречні жінкам у віці. Якщо ж Вас такий варіант не надихає і є палке бажання виглядати яскраво, краще додайте фарби аксесуарами: і стильно, і не зіпсує образ.

Приємних придбань!

Підписка 5% off

Категорії

Категорії блога

Інформація

Зв'яжіться з нами

Наша гаряча лінія

Тел.:+380684215613

Зв'язатись з нашою службою підтримки

Лідери продажів

Знижки

Наші магазини

Теги